TITLE

DESCRIPTION

Wycieczka do Muzeum Ewolucji w Warszawie.

6 października wyruszyliśmy na nasza pierwszą klasową wycieczkę. Mimo deszczowej pogody my mieliśmy super humory na zwiedzanie i zgłębianie wiedzy o dinozaurach i innych prehistorycznych stworach. Nasza Pani przewodnik zanim dojechaliśmy do muzeum opowiedziała nam  historię naszej stolicy. A gdy dotarliśmy na miejsce czekał na nas magiczny świat skamieniałości, szkieletów i makiet przedstawiających dinozaury i inne stworzenia żyjące kilkaset miliardów lat temu na Ziemi oraz ich współczesnych krewnych, oraz magiczne opowieści Pani Eli która nam o tym świecie opowiedziała. Potem mogliśmy zakupić pierwsze pamiątki ze szkolnej wycieczki i pełni wrażeń wrócić do szkoły na pyszny obiad. Już nie możemy doczekać się następnej klasowej wycieczki.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress