Warsztaty ” Słodka szkoła bez cukru”

5 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty „ Słodka szkoła bez cukru” poprowadzone przez przedstawicielki „Fundacji Szczęśliwi bez cukru”. Panie przekazały nam informację o tym,  dlaczego cukier szkodzi i czym warto go zastąpić, a jakie produkty są najzdrowsze i należy włączyć je do jadłospisu. Kolejnym punktem warsztatów było samodzielne przygotowanie prostych słodyczy bez cukru  mi.in. jaglanego rafaello, orzechowo - amarantusowych kulek mocy, orkiszowych szyszek oraz koktajlu warzywno-owocowego. Każda grupa wykonała trzy rodzaje słodyczy bez cukru, a na koniec zajęć wszystkie grupy mogły poczęstować się słodkościami, które wykonali koledzy i koleżanki z innych grup. Było pysznie 🙂 A oto rezultaty naszej pracy…  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress