Teatr Capitol- „Doktor Dolittle i jego zwierzęta.”

5 grudnia z okazji mikołajek wspólnie z klasą II wybraliśmy się do Teatru Capitol na spektakl " Doktor Dolittle i jego zwierzęta". Doktor wraz ze swoimi podopiecznymi: Świnką Geb-Geb, małpką Czi-Czi i Papugą Polinezją zabrał nas w  niezwykły świat  przygód i przyjaźni. Podczas wyprawy do Afryki, uwięzienia przez dzikiego króla Joliiginkę, przejścia nad przepaścią do Krainy Małp mieliśmy okazję zobaczyć naszych bohaterów w różnych sytuacjach. I dowiedzieć się jak dużo znaczy prawdziwa przyjaźń w pokonywaniu różnych trudności. Bohaterowie przekazali to nam w słowach piosenek, rytmach muzyki, oraz wzajemnych rozmowach i tańcach. A po spotkaniu przybył do nas gość z dalekiej Laponii - Mikołaj i wraz ze swoim elfem, rozdawał nam słodkości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress