TITLE

DESCRIPTION

Pasowanie na uczennice i uczniów naszej szkoły.

21 października 2016 r. o godzinie 10.00 odbyła się uroczystość Pasowania na uczennicę i ucznia naszej szkoły. Jako najmłodsza klasa, która we wrześniu po raz pierwszy przekroczyła progi naszej szkoły, przygotowaliśmy wspólnie z nasza Panią część artystyczną uświetniającą to wydarzenie. Wierszyki które zaśpiewaliśmy i piosenki były sprawdzianem przed uroczystym pasowanie. Po raz pierwszy w naszej szkole odśpiewaliśmy hymn i złożyliśmy uroczyste ślubowanie. Pani Dyrektor Helena Olkucka dokonała przy użyciu tradycyjnego ołówka uroczystego pasowania na uczennice i uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonnie. Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem. A w naszej klasie czekała na nas pyszna niespodzianka przygotowana przez naszych rodziców, którzy chcieli umilić nam ten dzień. Na początek pyszny tort, a potem Rogi Obfitości 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress