” Bajko, gdzie jesteś?”- wizyta w Teatrze Wielkim

16 kwietnia nasza klasa wspólnie z IIIa wyruszyła do Tearu Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie na spektakl " Bajko, gdze jesteś?" . Ta muzyczna baśń operowa, to świat do którego zapraszają dziecięcy chórzyści z zespołu ARTOS wraz z aktorami. Tytułowe poszukiwanie bajki jest głównym tematem spektaklu, w którym dziecięca pomysłowość i bezmiar wyobraźni pomaga dorosłym w odnalezieniu radości życia i magii w codzienności. Bajki przenikają tu do świata rzeczywistego, a rycerz, który jest nieśmiały, łagodny smok, siostry księżniczki — Smuteczka i Brzydulka, a także złodzieje, którzy zwracają znalezione zguby i nie potrafią kłamać, okazują się interesującymi postaciami mimo, że w nieco innej roli, niż w legendach i bajkach. A my o tym wszystkim mogliśmy przekonać się w czasie wizyty w teatrze.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress